Тягарець масою 1 Н має форму кубика з ребром за­вдовжки 33 мм. Визначте густину сплаву, з якого

виготовлено тягарець.​

Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.

Ответ:

Объяснение:

1Н - это 100г

Сначало находим объем.

V = a3

V = 0,33см * 0,33см * 0,33см = 0,035937см3

p = m/v = 100/0,035937 = ~2800г/см3