СРОЧНО, ДАЮ 40 БАЛОВ! Кульку кинули вертикально внизу водоймище з висоти 4м з початковою

швидкістю 1м/с. Якою буде швидкість кульки без посередньо перед ударом о воду? Об’єм кульки 1см3, густина кульки 0,9г/см3, після входу у воду кулька занурилась на 14 см, а потім почала спливати. Знайти середню силу опору води, що діяла на кульку під час руху вниз, та глибину, на яку занурилась би кулька, якщо сила опору води була б відсутня.​

Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Роман.

Ответ:

1. V=9м/с

2.не встигаю...

Объяснение:

1.  V=√ V0+2gh     V=√1 м/с+2*10*4=9 м/с

2не встигаю...