Вантаж масою 40 кг піднімають на висоту 4 м за допомогою рухомого бло- ка, прикладаючи силу 220

Н. Чому дорівнює ККД блока?

Ответы на вопрос

Отвечает Мурат Ерке-Бала.

Ответ: 91%

Объяснение:

Дано:

m=40кг

g=10Н/кг

h=4м

F=220Н

--------------

η-?

η=Ап/Аз=mgh/(F*2h)=mg/2F=40*10/(2*220)=0,91*100%=91%