Орел масою 2 кг летить зі швидкістю 3 м/c. Знайдіть кінетичну енергію орла.(у відповідь запишіть

число і одиницю вимірювання)

Ответы на вопрос

Отвечает Бабич Анастасия.

Дано:

m = 2 кг

V = 3 м/с

——————

Ек - ?


Розв‘язання

Ек = m*V^2 / 2

Eк = 2*3 / 2 = 3 Дж

[Ек] = Дж

Відповідь: 3 Дж