Масса 164 кг скорость 7,8км/с Ек-?​


Ответы на вопрос

Отвечает Вадимна Вера.

Відповідь:

Ek=mV^2/2

Ek=164*7,8^2/2= 82*7,8^2=82*60,84≈5000Дж

Пояснення:

Я не впевнена точно чи потрібно перетворювати км/с в м/с ,але якщо потрібно , то вот:

7.8 км/с= 7800м/с

Ek=164*7800^2/2= 82*7800^2=82*60840000=3772080000Дж