Обчисліть кінетичну енергію автомобіля масою 2 т який рухається з швидкістю 25 м/ с. Відповідь

запишіть у кДж.

Ответы на вопрос

Отвечает Понамарёв Артём.

Відповідь:

Пояснення: 625 кДж

m=2 т = 2·10³кг                

υ= 25 м/с

____________

Eк - ?

Ек=mυ²/2=2·10³·25²/2=625·10³ Дж