Потужність двигуна вертольота 200 кВт. Маса вертольота 2 т. Скільки часу буде потрібно, щоб

піднятися на висоту 500 м? СРОЧНООО! Допоможіть будь ласка❤️ ( Даю 40 бал)​​

Ответы на вопрос

Отвечает Романчук Сергей.

Ответ:

50с

Объяснение:

Дано:

N = 200 кВт = 200000 Вт

m = 2т = 2000 кг

h = 500 м

t - ?

___________________________________

A = F*h = m*g*h

N = A/t = (m*g*h)/t

t = (m*g*h)/N = (2000*10*500)/200000 = 50(c)