Очень срочно Чому дорівнює повна механічна енергія тіла масою 6 кг, що має кінетичну енергію 12

Дж і знаходиться на висоті 10 см?​

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Анастасия.

Ответ: 18Дж

Объяснение:

Дано:

m=6кг

h=10см=0,1м

g=10Н/м

Ек=12Дж

---------------

Е-?

Е=Ек+Еп=Ек+mgh=12+6*10*0,1=18Дж