Яка маса гирі, якщо на висоті 4 м вона має потенціальну енергію 0,6 кДж?


Ответы на вопрос

Отвечает Боярчук Алина.

Ответ:

Объяснение:

mgh = 600 Дж

mh = 600/10 = 60

m = 60/4 = 15 кг