Скільки часу тривав електроліз, якщо при силі струму 500 А на катоді виділилося 1,8 кг алюмінію? a)

= 277,8 c 6) = 4*104 c в) ≈ 900 с г) -52*104 с​

Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Виктория.

Відповідь:

4*10^4 (c)

Пояснення:

m = kIt

t = m/(kI)

t = 1.8/(9.32*10^(-8) * 500)  = 4*10^4 (c)