Поможіть будь-ласка з фізикой! 2 задачі 1) Визначити силу , яка діє на ліву частину важеля, якщо

ліве плече дорівнює 10 см, праве плече дорівнює 40 см, і на праве плече діє сила 4 Н. 2) Визначити на скільки стиснули пружину, якщо коефіцієнт пружності становить 500 Н/м, і пружина має потенціальну енергію 0,8 кДж.

Ответы на вопрос

Отвечает Безкоровайна Улянка.

1)

M₁=M₂

F₁L₁=F₂L₂

F₁=F₂L₂/F₁=0.4 м×4Н÷0,1 м=16 Н

2)

E=kΔx²/2

Δx=√(2E/k)=√(2×0.8*10³ Дж÷500 Н/м)=√(3,2м²)≈1,79 м