Визначте довжину ніхромового дроту з площею перерізу 0,25 мм², з якого виготовлено нагрівник

електричного чайника. Чайник живиться від мережі напругою 220 В і нагріває 2 кг води на 50 ºС за 5 хв. ККД чайника складає 60%. Даю 50 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Машарова Валентина.

Ответ: 4,7м

Объяснение:

Дано:

S=0,25мм²

ρ=1,2 Ом*мм²/м

U=220В

m=2кг

t=5мин=300с

Δt=50°C

η=60%=0,6

с=4200Дж/кг°С

---------------

l-?

Q=cmΔt=4200*2*50=420000Дж

Q=U²*t*η/R

R=U²*t*η/Q=220²*300*0,6/420000=20,7 Ом

R=ρl/S

l=RS/ρ=20,7*0,25/1,1=4,7м