2. Визначити напругу на кінцях алюмінієвої дротини довжиною 1,2 м, якщо сила струму в дротині

рiвна1,5 А, а площа поперечного перерізу дротини становить 0,4 мм²​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Аня.

Ответ: 0,126В

Объяснение:

Дано:

l=1,2м

S=0,4мм²

I=1,5А

ρ=0,028 Ом*мм²/м

------------------

U-?

R=ρl/S=0,028*1,2/0,4=0,084 Ом

U=IR=1,5*0,084=0,126В