Знайдіть значення виразу (-15,1 + 7,9-(-2,4)):(— 13,1)-0,6Допоможіть будь ласка​


Ответы на вопрос

Отвечает Линник Кирилл.

Пошаговое объяснение:

1) -15,1 + 7,9 = -7,2

2) -7,2 - (-2,4) = -7,2 + 2,4 = -4,8

3) -4,8 : (-13,1) = -48/10 : (-131/10) = -48/10 * (-10/131) = 48/131

4) 48/131 - 0,6 = 48/131 - 6/10 = 480/1310 - 786/1310 = -306/1310 = -153/655