Напруга на ділянці кола, яка містить два резистори з опорами 2 Ом та 3 Ом, дорівнює 42 В. Знайдіть

силу струму, що протікає через кожний резистор при послідовному з'єднанні.​

Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Эскендер.

Ответ:

Объяснение:

U = 42 B

R1 = 2

R2 = 3

I1 = ?

I2 = ?

I = I1=I2 = U / (R1+R2) = 42 / (2+3) = 8.4 A