За який час на катоді на катоді електролізної ванни виділяється 30 г міді, якщо електроліз

проходить при силі струму 20 А? (k = 3,3·10-7 кг/Кл)​

Ответы на вопрос

Отвечает Дромашко Юля.

Ответ: 75,8мин

Объяснение:

Дано:

m=30г=0,03кг

I=20A

k = 3,3·10⁻⁷ кг/Кл

--------------------

t-?

m=kIt

t=m/(kI)=0,03/( (3,3·10⁻⁷*20)=4545с=75,8мин