НУЖНО ОЧЕНЬ СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!! Залежність шляху, що пройшло тіло від часу задасться рівнянням

S=0,2+3*t+t^2+2*t^3. Визначити прискорення тіла через 3 с. СРОЧНО НУЖНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Борейко Настя.

Ответ: 38м/с²

Объяснение:

Дано:

S=0,2+3*t+t²+2*t³

t=3c

------------

a-?

V=(S)'=(0,2+3*t+t²+2*t³)'=3+2t+6t²

a=(V)'=(3+2t+6t²)'=2+12t=2+12*3=38м/с²