Визначити індустрію иагнітного поля, в якому на провідник довжиною 5 см діє 50мН і силі струму 1А?


Ответы на вопрос

Отвечает Лунева Ира.

Ответ:

Дано:

L=5см= 0,5м

F=50мН=0,05Н

I=1A

sin a(сінус альфа) =0

B=?

Розв'язання:

В=F/I×L×sin a

B=0,05/1×0,5=0,1Тл

Відповідь :B=0,1 Тл