За допомогою амперметра з опором 0,9 Ом, розрахованого на вимірювання максимальної сили струму 10

А, необхідно вимірювати струми силою до 100 А. Якої довжини знадобиться залiзний дріт перерізом 0,28 мм² для виготовлення шунта?​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ: 0,28м

Объяснение:

Дано:

Ra=0,9 Ом

Ia=10А

I=100А

S=0,28мм²

ρ=0,1 Ом*мм²/м

-------------------

l-?

Iш=I-Ia=100-10=90A

Ia*Ra=Iш*Rш

Rш=Ia*Ra/Iш=10*0,9/90=0,1 Ом

R=ρl/S

l=RS/ρ=0,1*0,28/0,1=0,28м