Прямолінійний провідник масою 0,1кг і довжиною 76,3см помістили в однорідне магнітне поле з

індукцією 5,4Тл перпендикулярно до ліній індукції. Визнач силу струму в провіднику, якщо сила тяжіння врівноважується силою Ампера. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Миша.

Ответ:

238 мА

Объяснение:

m=0.1 кг    L=0.763 м   B=5.4 Тл    g=9.8 м/с²    I=?

===

m*g=I*B*L*sinα  (sin90=1)

I=m*g/(B*L)=0.1*9.8/(5.4*0.763)≈0.238 A

=================================

Отвечает Кухта Данил.

Ответ:

На фото)

Объяснение: