Прямокутник , одна зі сторін якого дорівнює 5 см має такий самий периметр як і квадрат сторона

квадрата дорівнює 7 см. Знайди площу прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмедшин Макар.

Ответ:

45 см2

Пошаговое объяснение:

1) 7 × 4 = 28 (см) периметр квадрата

2) 5+5 = 10 (см) 2ширини

3) 28 - 10 = 18 (см) 2 довжини

4) 18 ÷ 2 = 9 (см) довжина

5) S = 9 × 5 = 45 (см2) площа прямокутника