Яка частота ультразвукового генератора, коли імпульс, що посилається ним має 300 хвиль і

продовжується 0,003с? Яка довжина хвилі? Швидкість звуку 340м/с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Водолеев Никита.

Ответ:

Частота ультразвукового генератора равна 100 000 Гц, а длинна волны -  0,0034 м

Объяснение:

Дано:

N = 300

t = 0,003 с

v = 340м/с

Найти:

\nu \ - \ ?

\lambda \ - \ ?

--------------------------------------

Решение:

Частота:

\boldsymbol{\boxed{\nu = \dfrac{N}{t} }}

Длинна волны:

\lambda = \dfrac{v}{\nu} = \dfrac{\dfrac{v}{1} }{ \dfrac{N}{t} } =\dfrac{vt}{N}

\boldsymbol{\boxed{\lambda = \frac{vt}{N}}}

Расчеты:

\boldsymbol \nu = 300 / 0,003 с = 100 000 Гц

\boldsymbol \lambda = (340м/с · 0,003 с) / 300 = 0,0034 м

Ответ: v = 100 000 Гц. \lambda = 0,0034 м.