Куля масою 9 г вилітає зі ствола гвинтівки зі швидкістю 850 м/с, маса порохового заряду 4 г.

Визначте ККД пострілу.

Ответы на вопрос

Отвечает Ивако Кирилл.

Ответ: 21,39%

Объяснение:

Дано:

m1=9г=0,009кг

V=850м/с

m2=4г=0,004кг

q=0,38*10⁷Дж/кг

------------------

η-?

η=Ек/Q

Ек=m1*V²/2=0,009*850²/2=3251,25Дж

Q=q*m2=0,38*10⁷*0,004=15200Дж

η=3251,25/15200=0,2139*100%=21,39%