Матеріальна точка рухалася по колу радіусом 2 м. Визначте шлях і модуль переміщення точки через

половину оберту та повний оберт.

Ответы на вопрос

Отвечает Григоряк Антон.

Відповідь:

s=2πr=2*3,14*2=12,56м

повний оберт-переміщення=0

половина оберту переміщення дорівнює діаметру кола=2*2=4м

Пояснення: