Срочно помогите пж 1. Жорсткість пружини становить 30 Н/м. Яку силу потрібно прикласти до пружини,

щоб розтягти її на 0.2м? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гузо Ванесса.

Дано:

k=30H/м

Δx=0,2м

Найти:

F-?

Решение:

F=Δx*k=0,2*30=6H

Ответ: 6H