Обчисліть силу тяжіння, що діє на одного із найбільших китів, виявлених людиною, масою 150 т і на

найменшу пташку на Землі — колібрі масою 2 г? Розпишіть будь ласка рішення​

Ответы на вопрос

Отвечает Поднебесный Ян.

Вычислите силу тяготения, действующую на одного из самых больших китов, обнаруженных человеком, массой 150 т и на малейшую птицу на Земле — колибре массой 2 г?

Дано:

m1=150000 кг

m2=0,002 кг

----------------------

F - ?

Решение:

Формула

F=mg

Вычисление:

F=150000*10=1500000 Н=1,5 МН

F=0,002*10=0,02 Н