На прогулянці хлопчик знайшов металевий старовинний підсвічник. З якого матеріалу виготовлено

підсвічник, якщо її об’єм дорівнює 25 см3, а маса — 222,5 г? (МОЖНО ПОЖАЛУЙСТА С ДАНО И Т.Д)​

Ответы на вопрос

Отвечает Калибекова Диляра.

Ответ:

по таблиці наближено мідь (8,9г/см3)

Объяснение:

ДАНО

V=25 см3

m=222.5 г

розвязання

p=m/v

p=222.5/25=9.02 г/см3

по таблиці наближено мідь (8,9г/см3)