1.Знайти довжину провідника, який зроблено з мідної проволоки площею поперечного перетену 0,5

мм2. За сили струму 100 мА напруга на цьому провіднику 2 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Трошка Даня.

Ответ:

Объяснение:

Ответ: 588м

Дано:

S=0,5мм²

I=100мА=0,1А

U=2В

ρ=0,017 Ом*мм²/м

---------------

l-?

R=U/I=2/0,1=20 Ом

R=ρl/S

l=RS/ρ=20*0,5/0,017=588м

Отвечает Полушкин Виктор.

Ответ:

Для знаходження довжини провідника, необхідно використати закон Ома:

U = R * I,

де U - напруга на провіднику (2 В), I - сила струму, яка проходить через провідник (100 мА або 0,1 А), R - опір провідника.

Опір провідника можна знайти за формулою:

R = ρ * L / S,

де ρ - специфічний опір матеріалу провідника (для міді це близько 0,017 Ом * мм2 / м), L - довжина провідника (що потрібно знайти), S - площа поперечного перетину провідника (0,5 мм2).

Тоді маємо:

U = R * I

R = U / I

R = 2 В / 0,1 А

R = 20 Ом

і

R = ρ * L / S

L = R * S / ρ

L = 20 Ом * 0,5 мм2 / (0,017 Ом * мм2 / м)

L = 588,2 м

Отже, довжина провідника дорівнює близько 588,2 метрів.