Знайти довжину провідника, який зроблено з мідної проволоки площею поперечного перетену 0,5 мм2 .

За сили струму 100 мА напруга на цьому провіднику 2 В.​

Ответы на вопрос

Отвечает Фенева Софья.

Ответ: 588м

Объяснение:

Дано:

S=0,5мм²

I=100мА=0,1А

U=2В

ρ=0,017 Ом*мм²/м

---------------

l-?

R=U/I=2/0,1=20 Ом

R=ρl/S

l=RS/ρ=20*0,5/0,017=588м