для рівномірного руху горизонтальною дорогою до саней треба прикладають горизонтальну силу 600h

визначте коефисент тертя між санеми і дорогою якщо іх маса 400 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Пилева Диана.

Відповідь:

Пояснення:

Для вирішення цієї задачі ми можемо скористатися формулою для сили тертя між поверхнями:

Fтертя = μ * N,

де Fтертя - сила тертя, μ - коефіцієнт тертя, N - нормальна сила (сила, що діє перпендикулярно до поверхні).

Оскільки сані рухаються рівномірно, то нормальна сила N дорівнює силі тяжіння, тобто N = mg, де m - маса саней, g - прискорення вільного падіння (9,8 м/с²).

Тоді сила тертя може бути визначена як Fтертя = Fприкладена = 600H, де H - одиниця вимірювання сили.

Таким чином, ми можемо записати рівняння:

Fтертя = μ * N = μ * mg,

або

μ = Fтертя / (m * g) = 600H / (400 кг * 9,8 м/с²) ≈ 0,153.

Таким чином, коефіцієнт тертя між санями і дорогою дорівнює близько 0,153.