5. У контейнері міститься однакова кількість атомів двох радіоактивних ізотопів з періодами

піврозпаду 2 години і годин. Визначте, у скільки разів відрізнятимуться кількості атомів цих ізопів через 6 годин дам 50 балів!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Айбирди Чидем.

Ответ:

При піврозпаді радіоактивного ізотопа, його кількість зменшується вдвічі через період піврозпаду.

Оскільки період піврозпаду для першого ізотопу - 2 години, то за 6 годин кількість атомів цього ізотопу зменшиться в 2^3 = 8 разів.

Аналогічно, період піврозпаду для другого ізотопу - 1 година, тому за 6 годин його кількість зменшиться в 2^6 = 64 рази.

Отже, кількість атомів другого ізотопу в 64/8 = 8 разів більша за кількість атомів першого ізотопу через 6 годин.

Объяснение: