У скільки разів зменшиться кількість атомів кобальту - 60 за 21,2 року


Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

Ответ:

59

Объяснение:

Т=5,2 року

N=No*eⁿ; n=-t/T=-21,2/5,2=-4.08; N=No*e⁻⁴'⁰⁸=0,017*No

No/N=1/0.017=59