Допоможіть, будь ласка! Знайти *відношення мас свинцю* і *олова*, якщо вони містять однакову

кількість молей (μ1=0,207 кг/моль; μ2=0,119 кг/моль)

Ответы на вопрос

Отвечает Соболюк Валера.

M1/m2 = Nμ1/Nμ2 = μ1/μ2 = 0.207/0.119 = 1,740