Якою є вага меду об'ємом 1 л? БУДЬ ЛАСКА РОЗВ'ЯЖІТЬ СПОСОБОМ 7 КЛАСУ, А НЕ 11, ЯК ВСІ РОБЛЯТЬ, Я

ХОЧУ ЩОСЬ ЗРОЗУМІТИ, А НЕ ПРОСТО СПИСАТИ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Елизавета.

Відповідь:

m= 1,42 кг

Пояснення:

Дано:

ρ= 1420 кг/м³

V=1л = 1 дм³= 0,001 м³

m-?

m= V*ρ

m= 0,001*1420= 1,42 (кг)

Відповідь: m= 1,42 кг