Помогите плиз 1: Визначте силу тяжіння яка діє на тіло масою 600 г. 2. Якою є маса тіла якщо його

вага дорівнює 600 Н?.3. Якою є вага меду об'ємом 1 л

Ответы на вопрос

Отвечает Исеев Даня.
Дано:
1.Дано:
m=600 г=0.6 кг
g=10 Н/кг
Найти Fтяж
Fтяж=mg
2.P=mg, m=p/g=600H/10Н/кг(или 9,8) = 60 кг (или 61 кг)
3.
Дано:
p= 1500 кг/м3
v=1 л=0.01 м3
Найти: m=?
Решение
Массу расчитывают за формулой: m=p*v, де
p – плотность,
v - объем.

Для вычисления массы меда возьмем его среднюю плотность p=1500 кг/м3

m=p*V