10. Дано дріт, 5 м якого мають вагу 0,8 Н. Обчисліть з точністю до 1 мм, якої довжи- ни треба

відрізати шматки цього дроту, щоб дістати тягарці масою 1 г. 5 г, 10 г. ПРОШУ ПОМОГИТЕ!!

Ответы на вопрос

Отвечает Pham Vova.

Ответ:

Маса 1 м дроту:

m = 0,8 Н / 5 м = 0,16 Н/м

Довжина дроту для тягарця масою 1 г:

L = m / (ρg) = 1 г / (7850 кг/м^3 * 9,81 м/с^2) = 0,000013 м = 0,013 мм

Довжина дроту для тягарця масою 5 г:

L = m / (ρg) = 5 г / (7850 кг/м^3 * 9,81 м/с^2) = 0,000065 м = 0,065 мм

Довжина дроту для тягарця масою 10 г:

L = m / (ρg) = 10 г / (7850 кг/м^3 * 9,81 м/с^2) = 0,000131 м = 0,131 мм

Отже, необхідно відрізати шматок дроту довжиною 0,013 мм для тягарця масою 1 г, 0,065 мм для тягарця масою 5 г і 0,131 мм для тягарця масою 10 г.

Объяснение: