Під час ремонту будинку шматки штукатурки падають з третього поверху. Визначте, з якого поверху

шматки штукатурки падають удвічі довше. Висота, з якої падають Шматки, визначається кількістю нижніх поверхів, під тим, з якого вони впали. Опором повітря знехтуйте.

Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Ответ:

С восьмого этажа.

Объяснение:

Пусть высота этажа равна Но.

Тогда первая высота

H₁ = 2*H₀

Время падения:

t₁ = √ (2*g*H₁) = √ (2*g*2*Но)

Вторая высота Х.

t₂ = √ (2*g*X)

Находим отношение:

t₂ / t₁ = 2

√ (X / (2*Ho)) = 2

(X / (2*Ho) = 4

Х = 8*Н₀.