Підкажіть будьласка дуже треба!!! Яку кількість коливань здійснює дівчинка на гойдалці за 5 хв,

якщо період її незатухаючих коливань становить 2 с, а амплітуда - 70 см? Визначити також частоту коливань, переміщення та приблизний пройдений шлях гойдалки за цей час.​

Ответы на вопрос

Отвечает Белкина Светлана.

Ответ:

Для вирішення задачі необхідно спочатку знайти кількість коливань, які здійснює дівчинка протягом 5 хв.

Оскільки період коливань дорівнює 2 с, то їхня частота f буде дорівнювати:

f = 1 / T = 1 / 2 c^-1 = 0,5 Гц

За 5 хв, що дорівнює 300 с, кількість повних коливань знайдемо за формулою:

N = t / T = 300 с / 2 с/кол = 150 коливань

Переміщення гойдалки залежить від амплітуди коливань. За формулою для амплітуди:

A = (xmax - xmin) / 2

де xmax та xmin - максимальне та мінімальне відхилення від положення рівноваги. У нашому випадку xmax = 70 см, xmin = 0, тому:

A = (70 см - 0) / 2 = 35 см

Приблизний пройдений шлях гойдалки можна визначити як:

S = 4 * A = 4 * 35 см = 140 см

Отже, дівчинка здійснює 150 коливань протягом 5 хв, з частотою 0,5 Гц, амплітудою 35 см, при цьому пройшовши приблизно 140 см

Отвечает Шитов Артем.

Ответ:

140 вроде

Объяснение:

пзпдпдрьишмчгщмстмоьсчрь