Одноосный прицеп с грузом производит на дорогу давление p=0,48 МПа. Определите массу прицепа с

грузом, если площадь соприкосновения каждого колеса с дорогой S=125 см². примените g=10H/кг. /-знак дроби! Пожалуйста помогите, даю 40 баллов!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Бероева Лиза.

Объяснение:

Масса прицепа с грузом составляет: p*S/10G=0,48 МПа * 125 см² / 10 м/с² = 0,6 кг.

Отвечает Аббасова Фатиманур.

Відповідь:маса прицепа з грузом дорівнює 12 тоннам.

Пояснення:Для розв'язання цієї задачі можна скористатися формулою для тиску:

p = F / S

де p - тиск, F - сила, S - площа.

Оскільки у нас є два колеса, то сила, яку прикладає прицеп до дороги, дорівнює:

F = 2 * p * S

Підставляючи дані, отримаємо:

F = 2 * 0.48 МПа * 125 см² = 120 кН

Далі, для того щоб знайти масу прицепа з грузом, використаємо другий закон Ньютона:

F = m * g

де m - маса прицепа з грузом, g - прискорення вільного падіння.

Підставляючи дані, отримаємо:

m = F / g = 120 кН / 10 м/с² = 12 т

Отже, маса прицепа з грузом дорівнює 12 тоннам.