!!!!!знайти переріз лідного дроту завдовжки 1 км якщо його опір становить 3,4 ом ,помогити даю

много балов!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Солодуха Егор.

Ответ:

1000 m · 3,4 Ω = 3 400 m

Объяснение:

Для визначення перерізу лідного дроту завдовжки 1 км можна використати відношення:

R=ρ*L/S, де R- опір дроту, ρ- провідність, L- довжина дроту, S - площа дроту.

Таким чином, для визначення перерізу дроту завдовжки 1 км за допомогою вказаного відношення потрібно знайти площу дроту:

S = R * L / ρ = 3,4 * 1 / ρ = 3,4 / ρ

Де ρ - провідність лідного дроту.

Отже, переріз лідного дроту завдовжки 1 км буде рівним 3,4 / ρ, де ρ - провідність лідного дроту.