мотоцикл через 10 с після початку руху набув швидкості 0,6 м/с. через скільки часу від початку руху

швидкість мотоцикла становитиме 3 м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Емельяненко Марк.

Відповідь:

Швидкість 3м/сек стане через 50 сек

Пояснення:

V = V₀ + at, при V₀ = 0,  V = at

a = V/t = 0,6/10 = 0,06 м/сек²

t = V/a = 3/0,06 = 50 cек