Система коливається з частотою 2 Гц. Чому дорівнює період коливання системи тіло здійснило 10

коливань

Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Мария.

Ответ:

t=f/n=2/10=5 сек

T=t/n=5/10=0,5 сек

Ответ: Период колебаний равен 0,5 секундам

Объяснение: