Визначити активність радіоактивного зразка, що містить 0,21 г ізотопу. Стала радіоактивного розпаду

8,75*10-3 с-1

Ответы на вопрос

Отвечает Веретенникова Наташа.

Ответ: 1,83 * 10^-3 з^-1.

Объяснение:

Активність радіоактивного зразка може бути розрахована за формулою:

активність = швидкість розпаду * маса

Враховуючи, що швидкість розпаду = 8,75 * 10^-3 з^-1 і маса = 0,21 г.

Підключаючи значення, ми отримуємо:

активність = 8,75 * 10^-3 * 0,21

активність = 1,83 * 10^-3 с^-1

Отже, активність радіоактивного зразка становить 1,83 * 10^-3 з^-1.