Даю 40 балов помогите прошуууу По провіднику опором 100 Ом за 5хв проходить заряд 60 Кл.

Визначити напругу прикладену до підника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Никита Валеев.
Ми можемо скористатися законом Ома, щоб знайти напругу прикладену до провідника. Закон Ома говорить, що струм через провідник (I) є прямо пропорційним напрузі на ньому (U) та обернено пропорційним опору провідника (R):


I = U / R
Перетворимо цю формулу, щоб знайти напругу:


U = I * R
За умовою, струм, що пройшов через провідник, дорівнює:


I = Q / t = 60 Кл / 5 хв = 12 кА
де Q - заряд, а t - час.

Тоді напруга на провіднику:


U = I * R = 12 кА * 100 Ом = 1200 В
Отже, напруга, яка прикладена до провідника, становить 1200 В.