тиск повітря в автомобільній камері при температурі -13 градусів дорівнює 160кПа. Який буде тиск

при температурі 37

Ответы на вопрос

Отвечает Ветерцов Даниил.

Ответ:

214.6 кПа.

Объяснение:

Для вирішення цієї задачі ми можемо скористатися законом Гей-Люссака, який говорить, що тиск газу при постійному об'ємі пропорційний температурі у Кельвінах. Щоб перетворити температуру в градусах Цельсія на температуру в Кельвінах, ми додамо 273.15 до температури в градусах Цельсія.

Таким чином, щоб знайти тиск при температурі 37 градусів Цельсія, ми можемо скористатися наступною формулою:

P2 = P1 * (T2 / T1)

де P1 - початковий тиск, T1 - початкова температура у Кельвінах, P2 - шуканий тиск, T2 - шукана температура у Кельвінах.

Знаючи, що P1 = 160 кПа і T1 = -13 + 273.15 = 260.15 K, ми можемо знайти P2:

P2 = 160 * (37 + 273.15) / 260.15 ≈ 214.6 кПа

Отже, тиск повітря в автомобільній камері при температурі 37 градусів Цельсія буде близько 214.6 кПа.