Тиск повітря в автомобільній камері при температурі -13 0 С становив 160 кПа. Чому буде дорівнювати

тиск повітря, якщо внаслідок тривалого руху повітря нагріється до температури 37 0 С? Об’єм камери сталий.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Па=185кПа

Объяснение:

Уравнение состояния для изохорного процесса

P1/T1=P2/T2

P2=P1*T2/T1

Температуру берут в кельвинах

p2=160 000Па*(3

7+273)/(273-13)=185 000 Па=185кПа