Допоможить будь ласка! 2. Яка довжина нікелінової дротини з площею перерізу 0,5 мм квадратних,

якщо напруга 8,4 В, а сила струму , яка проходить по провіднику дорівнює 2 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Шидова Светлана.

Ответ: 5м

Объяснение:

Дано:

S=0,5мм²

U=8,4В

I=2А

ρ=0,42 Ом*мм²/м

---------------------

l-?

Согласно закона Ома:

R=U/I=8,4/2=4,2 Ом

R=ρ*l/S, где:

ρ-удельное сопротивление проводника.

l-длина проводника;

S-площадь поперечного сечения

Отсюда:

l=R*S/ρ=4,2*0,5/0,42=5м