Знайдіть внутрішню енергію ідеального одноатомного газу, що перебуває під тиском 100 кПа в посудині

об’ємом 40 м3

Ответы на вопрос

Отвечает Панов Павел.

Відповідь:

Внутрішня енергія даного ідеального одноатомного газу - 6 МДж.

Пояснення:

Дано:

V = 40 м³
P = 100 кПа = 100 * 10³ Па

Знайти: U

Розв'язок:

Урахувавши рівняння Клапейрона, можемо використати наступну формулу для U:

U = \dfrac{3}{2}PV

Всі значення у нас в СІ, тому підставляємо значення та знаходимо внутрішню енергію:

U = (3/2) * 40 * 100 * 10³ = 6000000 Дж = 6 МДж

Відповідь: U = 6 МДж.