Снігохід рівномірно їде по горизонтальній поверхні, прикладаючи силу 750 Н. Яка його маса, якщо

коефіцієнт тертя дорівнює 0,1?Снігохід рівномірно їде по горизонтальній поверхні, прикладаючи силу 750 Н. Яка його маса, якщо коефіцієнт тертя дорівнює 0,1? Даю 50 балов будь ласка!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кустов Семён.

Ответ: 750кг

Объяснение:

Дано:

F=750Н

g=10Н/кг

μ=0,1

-------------

m-?

При равномерном движении сила тяги равна силе трения:

F=Fтр

Fтр=μ*m*g, где:

μ-коэффициент трения;

m-масса снегохода;

g-ускорение свободного падения.

Отсюда:

m=F/(μ*g)=750/(0,1*10)=750кг