На опору якої площі необхідно поставити вантаж масою 2 кг, щоб створити тиск 105 па ? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Серебрянская Аружан.

Ответ:

ниже

Объяснение:

S = mg/p

S = 2*10/10^5 = 0,0002м^2 или 2см^2